خواندن شعرها و داستانهای کتاب فارسی چهارم ابتدایی به زبان انگلیسی(در لحظه، با خلاقیت ذهنی، بدون تمرین و سناریو از پیش تمرین شده)

مهارت و تسلط فوق العاده به زبان انگلیسی،ترجمه ذهنی و خواندن همزمان به زبان انگلیسی شعر ” “خبر داغ

“خبر داغ “

خبری داشت کلاغ

گفت در گوش درخت

برگ ها تک تک ریخت

از سر و دوش درخت

سار از شاخه پرید

بال زد تا ته باغ

گفت با سبزه و گل

هرچه را گفت کلاغ

دل هر غنچه تپید

رنگ گلبرگ پرید

برگ، بی حوصله شد

سبزه، خمیازه کشید

شاپرک خواب نبود

پر زد از باغ و گذشت

هرچه را دید و شنید

برد تا پهنه دشت

آهو از دشت گریخت

رمه برگشت به ده

عاقبت باز رسید

خبر از دشت به ده

باد، هوهو می کرد

ابر، هی می بارید

خبر داغ کلاغ

ده به ده می پیچید

شاعر: “شکوه قاسم نیا

خبر داغ“، شعر کتاب “فارسی کلاس چهارم ابتدایی” است. شاعر این اثر ارزشمند، بانو ” شکوه قاسم نیا” است. این ویدیو در تاریخ بیست و یکم مهرماه سال یکهزار و چهارصد و یک، ضبط شده، فرزند من 9 سال و 5 ماه دارد و در کلاس چهارم ابتدایی مشغول به تحصیل است. امروز شعر”خبرداغ” بانو” قاسم نیا“، در مدرسه برایشان تدریس شده است. میزان تسلط کودک 9 ساله  من به زبان انگلیسی آنقدر زیاد است که تنها با نگاه کردن به جملات فارسی بصورت کاملا فی البداهه و بدون هیچ آموزش یا آمادگی قبلی، معادل انگلیسی آن را بیان می کند. این معجزه پرورش کودک دو زبانه به روش کتاب الکترونیک ” “پرورش کودک دو زبانه” است .

دوست عزیز، اگر دوست داری استعدادهای بالقوه فرزندت مانند فرزند من شکوفا شود و با اقتدار اورست وجودش را فتح کند، می توانی به بخش محصولات سایت مراجعه  و با سرمایه گذاری برای فرزندت، محصول فوق العاده کتاب الکترونیک “پرورش کودک دو زبانه” را تهیه کرده و با عمل به آگاهی های آن، مانند من، در آینده نزدیک شاهد شکوفایی استعدادهای فرزندت باشی .

قدم یازدهم

کتاب” قدم یازدهم” یکی از نوشته های بی نظیر نویسنده انگیزشی کودک و نوجوان، سرکار خانم سوسن طاقدیس است. این نوشته برمبنای مفاهیم غنی و ساختن باورهای قدرتمند برای کودکان نوشته شده است.

 

داستان قدم یازدهم به زبان انگلیسی امیرحسین کودک دو زبانه

 

داستان بچه شیری که بجای کوه و جنگل و طبیعت، در باغ وحشی وسط یک شهر شلوغ در یک قفس متولد می شود. وقتی شروع به کشف دنیای اطرافش می کند، پس از ده قدم سرش با میله قفس برخورد کرده و درد می گیرد، او بارها تلاش می کند که قدم یازدهم را بردارد ولی … لذا باور می کند(شرطی می شود) که اگر بیش از ده قدم بردار، تنها نتیجه ای که به دست می آورد برخورد سرش با مانع و درد است. روزی نگهبان باغ وحش فرموش می کند که در قفس را ببندد، بچه شیر از در قفس بیرون می آید و ده قدم برمی دارد و ………

می توانید ادامه داستان را به زبان انگلیسی در ویدیو بالا از زبان امیرحسین بشنوید و لذت ببرید. و پیام داستان را درک کنید و با عمل به آن در زندگیتان، اسیر باورهایتان نشوید و با اقتدار و جسارت خالق زندگی خود به سبک شخصی خودتان باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

پرورش کودک دو زبانه به روش سمیه نوری